"Rozširujeme fond knižnice aj vďaka podpore Mesta: 140 Nových Kníh Pre Našich Čitateľov"

V považskej knižnici sme v nedávnej dobe pokročili v našom úsilí o zlepšenie knižničného fondu a poskytnutie bohatšieho čitateľského zážitku. Vďaka uzneseniu mestskej rady č. 40/2023 zo dňa 18. mája 2023 sme získali dotáciu v rámci programu "GRANTOVÝ PROGRAM mesta Považská Bystrica". Táto dotácia vo výške 500,00 € spolu s našou vlastnou investíciou z knižničného rozpočtu nám umožnila zakúpiť a pridať do našich pobočiek Rozkvet a sídlisko SNP celkovo 140 nových knižných zväzkov.

Naším cieľom je poskytovať našim návštevníkom rozmanité a kvalitné čitateľské materiály, ktoré osviežia ich čitateľské skúsenosti a potešia ich záujmy. Preto sme sa rozhodli investovať do rôznorodých žánrov, aby sme zabezpečili, že každý návštevník nájde niečo pre seba.

Medzi novými prírastkami nájdete špičkovú beletriu, fascinujúce populárno-náučné knihy, dobrodružné romány pre mládež, kvalitné literatúry pre deti a mnoho ďalších. Zahrnuli sme aj najnovšie bestsellery a knihy od renomovaných autorov, aby sme uspokojili aj tých najnáročnejších čitateľov.

Sme vďační za podporu mesta Považská Bystrica a za možnosť poskytnúť našim čitateľom nové knižné skvosty a tešíme sa, že im tieto nové knihy prinesú radosť a inšpiráciu.